היתר בניה בירושלים

היתר בניה בירושלים הוא אישור הניתן על ידי הועדה המקומית לתכנון ובניה. אישור זה מאפשר את ביצוען של עבודות בניה, הריסה ושינוי בשימוש המבנה. היתר הבניה מורכב ממסמך בו מופיע תיאור מילולי של הבקשה ואליה מצורף נספח תשריט המתאר את קווי המתאר של המבנה החדש. על המסמכים הללו להיות חתומים בחותמת הייחודית של הוועדה המקומית לתכנון ולבניה.

על מנת לקבל היתר מסוג זה יש להשיג תחילה אישור של בעלי הזכויות על הקרקע, כאשר מספיק שיחתמו 75% מבעלי הקרקע. כמו כן חובה להגיש מפה טופוגרפית כאשר מתכננים להקים מבנה חדש. על המפה להיות מוגשת כחצי שנה טרם תחילת העבודות.

הוצאת היתר בניה בירושלים 

עבור אילו מקרים יש להוציא היתר בניה?

  • הריסת בניין או בניית בניין חדש
  • הוספת תוספת בניה לבניין דוגמת חניה, ממ"ד או מרפסת
  • שינויי צנרת או קונסטרוקציה
  • סלילתה, סגירתה או חפירתה של דרך חדשה
  • הנחת תשתיות
  • ועוד

כאמור, על מנת לקבל היתר בניה יש להגיש תחילה מסמכים המפרטים את השינויים המבוקשים. על מנת להכין תוכנית אדריכלית מסודרת, לתכנן את שינויים הדרושים ולאמוד את מחיר הפרויקט תוכלו לפנות אל "מרום אדריכלים". החברה מתמחה תכנון אדריכלי גם עבור פרויקטי תמ"א 38, פינוי בינוי, עיצוב וחלוקת חללים מחדש ושינוי תב"ע.

מרום אדריכלים – הדרך שלך לבית המושלם

פרויקט בניה טוב מתחיל בתכנון קפדני ומקצועי. אנו ב"מרום אדריכלים" מאמינים כי ללקוחותינו מגיע הטוב ביותר לכן אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים החל מן הרגע הראשון. למשרד 2 מחלקות הכוללות את מחלקת האדריכלות ואת מחלקת ניהול הפרויקטים. יזמי פרויקטים אשר פונים אל מרום אדריכלים זוכים למלוא תשומת הלב וההשקעה שלנו, בין אם מדובר בפרויקט קטן או פרויקט רחב ממדים.

על ידי שימוש בניסיון הרב שצברנו ובכישורי האסתטיקה והיצירתיות בהם ניחנו – אנו מצליחים למצוא את השילוב המושלם בין דרישות הלקוח לבין סגנון עיצוב ייחודי. 

הדרך שלכם אל הבית המושלם עוברת דרך מרום אדריכלים. נשמח לעמוד לשירותכם.