התחדשות עירונית

פרוייקטים במסגרת של חידוש פני העיר, כגון: תמ"א 38, פינוי בינוי, מבנים חדשים ועוד..

עולם האדריכלות הוא גדול ועשיר במיוחד, כזה הדורש יד מכוונת מן הרגע הראשון. במטרה לבנות את הבית שדמיינו כל חיינו נזדקק לשירות אדריכלות מקצועי ואמין כמו זה המוצע לכם במרום אדריכלים. האדריכלים שלנו ישיגו את האישורים המתאימים, יבחנו את האפשרויות המוגדרות בחוק בנוגע לשטח, ימקסמו את האופציות שעומדות בפניכם וידאגו לעשות את הפרויקט תוך אחריות ודאגה לסביבה. בין יתר הדברים מרום אדריכלים יבצעו עבורכם :

  • תכנון וליווי פרויקטי פינוי בינוי
  • ליווי פרויקטי תמ"א 38 לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה
  • ביצוע שינויים בתב"ע (תכנון בניין עיר) וקבלת היתר בניה
  • ועוד

מרום אדריכלים – פונים לאדריכלים המובילים

ברוכים הבאים אל מרום אדריכלים. המשרד שלנו בעל מוניטין רב ומחזיק באדריכלים מוכשרים ומנוסים אשר ישמחו ללוות יחד אתכם כל פרויקט בניה. אנו מעניקים שירותים הנוגעים לתכנון, ליווי וניהול פרויקטי בניה ממגוון סוגים, כולל תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד…

בכל פרויקט אנו בוחנים לעומק את צרכי ורצונות הלקוח, את תנאי הסביבה, את התקציב ואת אפשרויות הבניה העומדות לפנינו. מידע זה אנו יוצקים לתוכנית אשר מבטיחה לספק את הפתרון האולטימטיבי עבור כל לקוח.

כל יזם הלוקח עליו פרויקט בניה צריך חברה אמינה שתוכל לתכנן ולנהל עבורו את הפרויקט. אנו ב"מרום אדריכלים" מצטיינים ביחסי אנוש מעולים ונשמח להעניק לכם את המעטפת המקצועית המלאה לצד יחס אישי וקשוב. למשרד 2 מחלקות הכוללות את מחלקת האדריכלות ואת מחלקת ניהול הפרויקטים המעניקה ליווי לכל אורך הפרויקט. תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ומקצועיות ללא פשרות אנו שמחים להגשים בכל פעם מחדש את חלומותיהם של לקוחותינו.

הנכם מוזמנים לפנות אל מרום אדריכלים וליהנות משירת אדריכלי ברמה הגבוהה ביותר.