לקוחות ממליצים

במרום אדריכלים מצאתי אדריכלית כלבבי שעשתה עבודת חקר יסודית בהסטוריית הבניין שלנו, כדי למצוא את אפשרויות ההרחבה המקסימליות לדירתי הישנה.

התרשמתי מהמקצועיות, מהשליטה בחוקי התכנון והבניה עד לפרטים הקטנים, ומהיצירתיות שיצרה לי דירה חדשה ושונה בתכלית, במינימום הוצאות ומאמץ. ממליצה בחום!

אתי ח. ירושלים

בגישתכם המתאפיינת בתכנון ששם את הלקוח בראש סדר העדיפויות בכל המכלול – צרכים, חלומות ותקציבים הבאתם אותנו לבית חלומותינו בצורה המושלמת ביותר תוך ליווי מקצועי צמוד החל משלב התכנון הרעיוני ועד לגמר הבניה תוך מתן פתרונות מקוריים, רעיונות יצירתיים וניצול מקסימלי של כל פינה. תודה!

יעל, ירושלים

בתור יזם שנמצא בתחום כבר 20 שנה,  ועם מרום אדריכלים אני במגע שוטף למעלה משלוש שנים, אנחנו עובדים ביחד על מגוון פרוייקטים בתחומים שונים.

תמיד נעניתי במאור פנים, במהירות ובמקצועיות, העבודה שלהם פרפקציוניסטית, תכנון נכון ויצירתי. עומדים בלוח הזמנים שנקבע מראש.

יצחק חלבה

ברצוננו להודות ולהוקיר את מירב מאמציכם לתכנן ולעצב את ביתנו ולהביאו לידי גמר מושלם לשביעות רצוננו המלאה, במרום אדריכלים לא חסכו זמן ומחשבה, גם כשכבר "נידנדנו"… תמיד נעננו במאור פנים, במקצועיות רבה, באדיבות ובשרות למופת, היכולת שלכם לשוות לכל פינה בבית מראה חדש, רענן ומעניין, מראה על יכולת חשיבה "מחוץ לקופסא" תוך שילוב סופרלטיבים עדכניים מעולם הבניה, בצורה מקצועית ומיומנת, בשילוב העבודה מול גורמי העירייה, הופכים את הבניה לסוג של חוויה.

יונתן ושלומית ע. ירושלים

הגעתי למרום אדריכלים אחרי שהסתבכתי עם מחלקת פיקוח בניה עקב חריגת בניה שביצעתי בדירתי, 

מרום אדריכלים טיפלו במקרה ביסודיות ויצירתיות כך שהצליחו להכשיר את שטח העבירה ובנוסף ביקשו 14  מ"ר נוספים. ….כך שמדירה קטנה ומצומצמת + תיק פיקוח שישב לי על הראש המשרד סייע בידי להגיע לדירה נאה ומרווחת התואמת את צרכי משפחתי.
ברכה כהן, ירושלים
ברצוני להודות ל"מרום אדריכלים" על שטיפלו בתב"ע עבור דירתי שהוגדלה מדירה בת קומה אחת  לבית בן 3 קומות, רחב ויפה, עם תכנון ועיצוב מושלם
וליוו אותנו בכל השלבים של הוצאת התב"ע, היתר הבניה, והבניה בפועל
 

מרום אדריכלים חסכו ממנו את הצורך בהתרוצצות עם מסמכים בין משרדי העירייה, ועמידה מול קבלנים ונותני שרות אחרים במהלך הבניה עצמה.

מרום אדריכלים עשו עבודה מושלמת שחסכה לנו הרבה מאמץ וזמן
 

מודים ומעריכים מאוד

משפחת פ. רכסים