הרחבות בניה

הרחבות בניה מציגות אתגר לא פשוט עבור האדריכלים המעצבים. מתיחת הפנים המבוצעת על בית ישן דורשת מחשבה רבה באשר לאופן בו ניתן להתאים את העיצוב הישן לעיצוב חדש ומודרני. הרחבת הבניה צריכה להתאים לצרכים המשתנים של בני הבית, לשינוי המצב המשפחתי ולמגבלות השטח הקיימות, כאשר הדבר החשוב ביותר הוא לבנות תוספת שאינה נראית כמו נטע זר בבית אלא משתלבת עם עיצובו בצורה מושלמת.

על מנת לבצע הרחבת בניה חובה לקבל תחילה היתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובניה. לאחר שהאדריכל יסיים לתכנן את השינוי הדרוש, יוגשו המסמכים הנחוצים לוועדה המקומית וימתינו שם לאישור.

הרחבות בניה – הזדמנות לריענון הבית

אם כבר תכננתם לבצע הרחבת בניה כמו מרפסת שמש או ממ"ד יתכן ותרצו לנצל את ההזדמנות על מנת לבצע שיפוץ נוסף בבית. שיפוץ טוב וממוקד ישפר לא רק את הפונקציונליות של כל חלל וינצל את השטח הקיים עד תום – אלא גם ישפיע באופן ניכר על התחושה הכללית בבית. לכל חדר ישנה רמה אנרגטית הדרושה לו ומובן כי האנרגיה שצריכה להיווצר בחדר השינה שונה לגמרי מזו הנוצרת בחדר עבודה או בסלון.

על מנת להתאים את ביתכם לצרכים המשתנים של המשפחה ועל מנת למקסם את ההנאה והתועלת שלכם מן השהות בבית תוכלו לפנות אל "מרום אדריכלים" מתמחים בקבלת היתרי בניה ושינוי תב"ע, עיצוב חללים, בניה חדשה, תכנון אדריכלי, ניהול פרויקטי תמ"א 38 ופינוי בינוי.

מרום אדריכלים – לבנות בראש שקט

כל יזם הלוקח עליו פרויקט בניה צריך חברה אמינה שתוכל לתכנן ולנהל עבורו את הפרויקט. אנו ב"מרום אדריכלים" מצטיינים ביחסי אנוש מעולים ונשמח להעניק לכם את המעטפת המקצועית המלאה לצד יחס אישי וקשוב. למשרד 2 מחלקות הכוללות את מחלקת האדריכלות ואת מחלקת ניהול הפרויקטים המעניקה ליווי לכל אורך הפרויקט. תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ומקצועיות ללא פשרות אנו שמחים להגשים בכל פעם מחדש את חלומותיהם של לקוחותינו.